Filtruj według

Kolor

Kolor

Rozmiar

Rozmiar

Piżamy damskie satynowe

Aktywne filtry

Piżamy damskie satynowe

Niewiarygodnie wygodne i przyjemne dla naszego ciała – piżamy damskie satynowe, które znajdziesz w naszej ofercie Mewa24. Jesteśmy przygotowani na każdą okazję oraz pod realizację zróżnicowanych potrzeb naszych klientek. Doskonale rozumiemy jak aktywny i energiczny tryb życia prowadzicie, dlatego właśnie powstała poniższa kolekcja. Opracowaliśmy ją w oparciu o Wasze zapotrzebowanie, preferencje oraz najnowsze trendy mody, aby wszystko razem mogło ze sobą idealnie współgrać. Co więcej, zadbaliśmy również o aspekt jakościowy naszych produktów, aby w żadnym wypadku nie zawieść Waszych oczekiwań. Możesz przekonać się o tym, kupując już jedną z naszych satynowych piżam.

Z pewnością nie jest to standardowa bielizna nocna damska, ponieważ nie chcieliśmy jakkolwiek naśladować naszej konkurencji ani się nią inspirować, ponieważ zależało nam przede wszystkim na oryginalności i wysokim standardzie produkcji, co przy tak okazyjnych cenach może wydawać się wręcz niemożliwe – a jednak! Wykorzystywane przez nas materiały zostały już wcześniej dokładnie sprawdzone pod kątem elastyczności, przepuszczalności powietrza oraz wielu innych cech, które dla kobiet są najważniejsze. Wiadomo, że wieczorem, kiedy nareszcie możemy założyć wygodną i miłą w dotyku piżamę, czas staje się naszym sprzymierzeńcem i przychodzi w końcu moment na odpoczynek. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie jedwab wiskozowy, który jest wykorzystywany w większości naszych piżam damskich.

Jego właściwości zawdzięcza naturalnemu pochodzeniu, gdzie absolutnie nie odczuwasz żadnego dyskomfortu ani nadmiernego pocenia się w trakcie snu, co przeszkadza szczególnie latem. Właśnie wiskoza pozwala na wchłanianie wilgoci, przez co nasze ciało może swobodnie oddychać i pozbywamy się jednocześnie nieprzyjemnego uczucia potu na skórze. Poza tym warto zaznaczyć, że dzianina wiskozowa jest również hipoalergiczna, co czyni ją jeszcze bardziej pożądaną i przydatną dla wielu kobiet, które zmagają się z silnymi reakcjami uczuleniowymi na materiały syntetyczne i sztuczne. W tym przypadku możesz być jak najbardziej spokojna i pewna, że kupujesz wysokiej jakości produkt o długotrwałej i solidnej budowie, dzięki czemu nasze piżamki posłużą Ci jeszcze przez dłuższy okres czasu.

Ponadto różnorodności pod względem modeli i fasonów także przyciąga uwagę, ponieważ możesz śmiało przebierać i wybierać spośród kilku aż ostatecznie odnajdziesz swój ulubiony. Dostępne w naszym sklepie są piżamy z długimi spodniami lub krótkimi, podobniej jak górną częścią kompletu. Zatem w zależności od tego, co według Ciebie jest bardziej komfortowe – możesz zakupić nasz produkt i otrzymać go czym prędzej. Dbamy, aby nasze klientki nie musiały zbyt długo czekać na swoje zamówienia, dlatego staramy się realizować je w błyskawicznym tempie. 

Product added to wishlist