Top męski

Aktywne filtry

Top męski

Mewa24 na sportowo – top męski

Jesteśmy przekonani, że tym razem zadziwi Cię nasza oferta, w której zawarliśmy coś specjalnego dla osób uwielbiających aktywność fizyczną różnego rodzaju. Drodzy Panowie, przedstawiamy nasze topy męskie, czyli koszulki bez rękawów o nieco dłuższym kroju, które rewelacyjnie sprawdzą się podczas treningu na siłowni, biegów, gry w koszykówkę czy piłkę nożną. Na ścisłość możesz założyć nasz top męski również na imprezę, jeśli jesteś fanem sportowo-miejskiego stylu ubierania.

Top męski wykonany jest w 100% w dzianiny wiskozowej, przez co możesz być pewien, że wytrzyma z Tobą każdą uprawianą aktywność w ciągu dnia. Wszystko za sprawą jakości materiału i jego właściwości, gdzie przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na przepuszczalność powietrza na najwyższym poziomie oraz wchłanianie wilgoci, która naturalnie powstaje podczas wysiłku. W rezultacie po całym treningu będziesz nadal czuł się świeżo, komfortowo i pełen energii, dlatego nie zastanawiaj się dłużej i wybierz nasz top męski w kolorze ponadczasowej bieli.

Warto tutaj zaznaczyć, że cały model wyróżnia się także dwoma cienkimi czarnymi lampasami po bokach koszulki, co nadaje jej jeszcze bardziej nowoczesnego akcentu.

Top męski od Mewa24 – koniecznie wypróbuj na własnej skórze

Jeśli nie wierzysz naszym obietnicom, zamów jeden egzemplarz, a my gwarantujemy, że po założeniu będziesz chciał ich więcej w swojej garderobie. Świetne do sportowych stylizacji i uprawiania różnych aktywności za sprawą jakości materiału, jakim jest wszechstronna wiskoza. Z czystym sumieniem polecamy każdemu, kto po prostu lubi spędzać czas kreatywnie, aktywnie i chce jednocześnie wyglądać modnie.

Product added to wishlist