Bluzki damskie rozmiar 46

Aktywne filtry

Bluzki damskie rozmiar 46

Każda kobieta jest piękna na swój sposób, a najważniejszym jest, aby sama uwierzyła we własny urok i wdzięk. Naszym zadaniem jest właśnie zapewnienie im możliwości, by miały szansę założyć na siebie ubrania wysokiej jakości i jednocześnie prezentowały się na nich znakomicie. Dla naprawdę nie jest ważnym ile mierzy Twoja talia, jak wysoka jesteś ani Twój kolor oczu. Wystarczy, że będziesz sobą i czuła się ze swoim ciałem doskonale, co od razu będzie widoczne dla Twoich bliskich. Wiara w siebie pozwoli Ci rozpromienić się i olśniewać innych swoim optymizmem, a najlepiej zacząć od wymiany garderoby.

Oto najczęstszy błąd jaki popełniają kobiety o większych kształtach, kiedy decydują się na zakup jedynie oversizowych bluzek czy koszulek, które mają rzekomo zakryć ich kompleksy i sprawić, że staną się niezauważalne dla innych, a przede wszystkim nich samych. Jednak efekt najczęściej jest kompletnie odwrotny, ponieważ Twoje ciało staje się wówczas optymalnie jeszcze szersze, większe i mniej atrakcyjne. Nie należy bać się odsłonić niektórych części ciała, a także nie powinnaś przestrzegać się przed dopasowanymi krojami. Świetnym przykładem są nasze bluzki damskie w rozmiarze 46, które są idealnie dopasowane do sylwetki kobiecej i uwydatniają wszystkie Wasze atuty. Właśnie kluczem dobrego wyglądu jest dopasowanie rozmiaru ubrań do rzeczywistych wymiarów, gdzie absolutnie nie można dobierać sobie jeszcze większych, gdyż jedynie wprawi Cię to w gorsze kompleksy. Wystarczy dobrać odpowiedni model, odcień i rozmiar, aby mogła czuć się seksownie w każdych okolicznościach.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą tabelą rozmiarów, gdzie spokojnie możesz dopasować naszą rozmiarówkę do swoich faktycznych wymiarów, dzięki czemu masz jeszcze większą pewność, że zakupiony u nas produkt spełni Twoje oczekiwania. Jak już wspomnieliśmy nie należy ograniczać swojej garderoby jedynie do ciemnych kolorów, które optycznie mają za zadanie pomniejszać Twoje uprzedzenia wobec własnego ciała. Jednak Mewa24 oraz nasza nowa kolekcja z bluzkami damskimi zachęca do wyboru nietypowych dla Ciebie odcieni, które można dobrać pod kolor oczu czy włosów. Nie trudno o podkreślenie urody właśnie kolorami, które jednocześnie dodadzą Tobie więcej optymizmu. Ciekawe zestawienia barw sprawią, że na nowo odkryjesz swoją zmysłowość i kobiecość, niezależnie od rozmiaru podanego na metce.

Wszystkie nasze klientki zasługują na to, żeby być pięknymi w każdych okolicznościach, a nasze bluzki damskie w rozmiarze 46 mogą im na to pozwolić, by czuły się naturalnie i swobodnie. Materiał wykorzystany do produkcji ubrań został sprawdzony pod wieloma względami, a większość naszych produktów została wyprodukowana z użyciem wiskozy dobrze znanej w świecie mody wysokiej jakości. Jej właściwości doskonale sprawdzają się na co dzień, kiedy potrzebujesz więcej wygody i swobody wykonywania ruchów, a także podczas ważniejszych uroczystości będzie się ona prezentować rewelacyjnie.  

Product added to wishlist