Piżama męska 4xl

Aktywne filtry

Piżama męska 4xl

Piżama męska 4XL – bielizna męska dla każdego Mewa24

Dla liczy się szczęście i satysfakcja każdego z klientów, dlatego nie ograniczyliśmy wyboru naszych piżam męskich, a wręcz przeciwnie poszerzyliśmy naszą kolekcję również o modele plus size. Dlaczego osoby o większym rozmiarze miałaby rezygnować z wygody i komfortu, jakie dają nasze piżamy w trakcie snu?

Zapraszamy do sprawdzenia wszystkich naszych modeli, gdzie oferujemy standardowy komplet piżamy męskiej 4XL pod postacią koszulki z krótkim rękawem oraz spodni z długimi nogawkami lekko zwężającymi się ku dołowi. To najwygodniejszy i najbardziej uniwersalny set, który świetnie sprawdzi się zarówno w czasie upalnych nocy, jak i mroźnych wieczorów. Na pewno docenisz ich miękkość i jakość zaraz po założeniu, a my gwarantujemy, że nasze piżamy posłużą Ci jeszcze na długi czas.

Najlepsza jakość bielizny tylko na mewa24.pl – piżamy męskie 4XL

W naszej ofercie znajdziesz piżamy męskie w rozmiarze ponadprzeciętnym, jak na przykład wersja 4XL, a przede wszystkim wykonane z wysokogatunkowych materiałów. Mowa tutaj o 100% wykorzystaniu bawełny lub wiskozy. Pierwsza z nich na pewno jest Ci już dobrze znana ze swojej miękkości i elastyczności, natomiast dzianina wiskozowa wyróżnia się zupełnie innymi cechami.

Trzeba zwrócić tutaj szczególną uwagę na jej higroskopijność, która pozwala na lepsze wchłanianie wilgoci, a także swobodne oddychanie skóry. Wszystko to jeszcze bardzo ważne podczas snu, czego efekty można obserwować rano po przebudzeniu, gdy jesteś wyspany i czujesz się świeżo. Właśnie dlatego polecamy nasze piżamy męskie 4XL, które kupisz na mewa24.pl.

Product added to wishlist