Napisz Zadzwoń
Nowa kolekcja VISTI Secret Line 2018

Nowa kolekcja VISTI Secret Line 2018

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy w najbliższych dniach przedstawić Wam naszą nową  kolekcje VISTI pod tajemniczą nazwą Secret line. Kolekcja powstała jak wszystkie nasze kolekcje z unikatowego jedwabiu wiskozowego. Jest to specjalna linia promująca połączenie najnowszych trendów mody w kilku oryginalnych modelach. W kolekcji znajdziecie:  

 -ekskluzywną piżamę Fenix w eleganckim kolorze głębokiej czerni, z miedzianymi haftami i charakterystycznym dla jedwabnych piżam, okrągłym kołonierzykiem.

-zwiewną halkę VENSUS w krwisto czerwonym kolorze, super zwiewnym, marszczonym dołem i oryginalnymi plecami

-Tshirt KIM- w sam raz do sportowych stylizacji w  jesiennych odcieniach khaki

-siostrzane piżamy Ginger i Megan z bardzo bogato haftowanymi aplikacjami oraz totalną nowość jaką są dwa kompinezony Aleks i Julie , alternatywa dla piżam i koszul nocnych.

Kilka słów od projektantki kolekcji Visti Secret line znajdziecie poniżej:

 

Marka Secret line powstała z miłości do piękna, koronek i delikatnej dzianiny jaką jest jedwab wiskozowy. Bielizna to moja pasja i zamiłowanie do fantazji, koloru i różnorodności, połączona z potrzebą tworzenia rzeczy praktycznych i wygodnych. W każdym projekcie kryje się trochę inna kobieta, trochę inny styl i energia, dla tego marka VISTI Secret line jest niepowtarzalna. Duże znaczenie odegrał dla mnie surowiec jakim jest lekki i powabny jedwab wiskozowy, który wykorzystałam do większości wzorów. Jest on nie tylko elegancki i zmysłowy, ale także  zdrowy i ekologiczny co dla mnie jako nowoczesnej projektantki jest cechą o bardzo dużym znaczeniu..”

Patrycja Popłońska

 

Komentarz/(e) (2)

 • Avatar

  Olga

  paź 16, 2017

  Piękne subtelne delikatne koronki. Aż chciałoby się je mieć.

 • Avatar

  Patrycja

  paź 16, 2017

  Świetne zestawy, nieco w stylu glamour.

Napisz komentarz