Napisz Zadzwoń
Kobieca Marka Roku 2018

Kobieca Marka Roku 2018

Marki MEWA lingerie ® oraz VISTI ® otrzymały tytuł Kobiecej Marki Roku 2018!

Nasze starania oraz wysiłek jaki wkładamy w tworzone przez nas produkty zostały zauważone i odznaczone Kobiecą Marką Roku. 
Jest to dla nas specjalne wyróźnienie gdyż nasze produkty stworzone są z myślą o kobietach w każdym wieku, ceniących sobie przede wszystkim najwyższą jakość i naturalność. Nasze wyroby wykonane są z wysokiej klasy jedwabiu wiskozowego  VISTEX ® którego jesteśmy jedynym producentem na świecie.  Jedwab wiskozowy posiada unikatowe cechy jak  termoaktywność,  higroskopijność czy  antyalergicznośćco czyni go materiałem idealnym nawet dla bardzo wrażliwej skóry. Jest on zwiewny, delikatny i aksamitny w dotyku. Idealnie nadaje się na zmysłową bieliznę.
 
Nasze produkty  tworzymy także  z pięknych francuskich koronek i bogato zdobionych haftów. Kolekcje marek  VISTI ® i  MEWA lingerie ® powstają z pasji i miłości do mody, a inspirowane są pięknem natury, światem zwierząt i energią otaczających nas ludzi. Podążamy za najnowszymi trendami mody, poszukujemy nowych rozwiązań wzorniczych i  technologii użytkowych. Rozmawiamy z naszymi klientami aby bez przerwy udoskonalać nasze wyroby i dopasowywać je do potrzeb naszych użytkowniczek.
 
/P

Napisz komentarz