Relacja z Targów Bieliźnianych Salon Bielizny w Łodzi 2019

Relacja z Targów Bieliźnianych Salon Bielizny w Łodzi 2019

Podsumowanie Targów "Salon Bielizny" W Łodzi, Al. Politechniki 10, 16-17.03.2019r.

W dniach 16-17.03.2019r. Spółka MEWA z.o.o Sp. k prezentowała swoje wyroby na Targach "Salon Bielizny" W Łodzi, Al. Politechniki 10.

Na naszym stoisku jako jedyni uczestnicy prezentowaliśmy kolekcje, aż czterech naszych marek :LOOKat , VISTI, MEWA lingerie oraz James Bradley. 

Nasze stoisko które prezentowało się jak na zdjęciu poniżej, wyposażone było w : nowe kolekcje, opakowania oraz świeżutkie, przywiezione prosto z drukarni najnowsze katalogi.

Na naszym stoisku można było spotkać przedstawicieli z całej Polski , przedstawicieli działu marketingu którzy prowadzą nasz sklep internetowy oraz samego Pana Prezesa. 

Nasze stoisko budziło zachwyt w ludziach, usłyszeliśmy wiele miłych słów od klientów, w tym naszych stałych kontrahentów i polepszyliśmy z nimi nasze kontakty handlowo-biznesowe

Opowiadali oni o naszej firmie jako niezastąpionej, jedynej w swoim rodzaju, bezkonkurencyjnej oraz wyrażali chęć dalszej owocnej współpracy i powiększeniu swojej oferty produktów

Unikatowość naszego Jedwabiu Wiskozowego sprawia, że proces od produkcji dzianiny, po tworzenie konstrukcji na przygotowalni produkcji, szycie wzorów na szwalni aż po pakowanie na magazynie i wysyłkę produktów do sklepów i hurtowni jest jedyny w Polsce, i na Świecie, z czego możemy być dumni - pracujemy w najlepszej firmie bez konkurencji!

Dzięki rozmowom z klientami, mogliśmy wyciągnąć wiele nauki, poznać ich opinię o produktach, oczekiwaniach oraz stopniu chęci współpracy z nami jako jedynym unikatowym producentem i dystrybutorem naszych marek i dzianiny VISTEX®,

Na Targach obecna była także nasza projektantka Patrycja Popłońska, która zaprojektowała wszystkie kolekcje naszych marek.

Opowiadała ona o najnowszych wzorach, kolorach oraz inspiracjach dzięki którym powstały najnowsze kolekcje. Z zaciekawieniem dyskutowała z klientami, słuchając sugestii dotyczących zmian i udoskonaleń naszych wyrobów.

 

Chcieliśmy podziękować wszystkim naszym klientom którzy odwiedzili  nasze stoisko  na Tegorocznych Targach Bielizny w Łodzi

Każda rozmowa, sugestia i uwaga została przez nas zanotowana i zostanie uwzględniona w naszych dalszych działaniach. 

Zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego oraz na 100% do zobaczenia za rok ! 

A tych którzy jeszcze nas nie znają, zachęcamy do zaprzyjaźnienia się z naszym jedwabiem wiskozowym VISTEX®.

Konrad Łebko

Napisz komentarz

Wyróżnienia przyznane Spółce MEWA

Wyróżnienia przyznane Spółce MEWA