VI edycja Kina na Obcasie za Nami

VI edycja Kina na Obcasie za Nami

"Kino na Obcasie" to impreza cykliczna organizowana przez Biłgorajskie Centrum Kultury oraz Panią Katarzynę Kidaj z biłgorajskiego Studia Kobiet. Impreza od lat cieszy się niesamowitym zainteresowaniem wszystkich biłgorajanek a bilety na nią za każdym razem wyprzedają się w kilka godzin po opublikowaniu informacji o wydarzeniu. 

W tym roku spółka Mewa® po raz pierwszy wzięła udział w tym wydarzeniu. Na naszym stoisku oprócz materiałów reklamowych takich jak katalogi czy ulotki, zgromadzone na imprezie Panie mogły także obejrzeć produkty naszych marek Mewa Lingerie®, Visti® czy LOOKat®. Wszystkim Paniom, które podchodziły do naszego stoiska, pytały o wystawione przedmioty czy asortyment spółki, bardzo mocno dziękujemy za zainteresowanie. Nic nie cieszy Nas bardziej, niż kontakt z klientkami, które znają nasze produkty i zachwalają ich właściwości. 

Mamy nadzieję, że kolejna edycja imprezy "Kino na Obcasie" również spotka się z tak dobrym odbiorem Pań i że w następnym roku będziemy mogli przedstawić Wam projekty z naszej najnowszej kolekcji.

kino na obcasie mewa

kino na obcasie

kino na obcasie

kino

Napisz komentarz

Wyróżnienia przyznane Spółce MEWA

Wyróżnienia przyznane Spółce MEWA