Darmowa dostawa od 199 zł |14 dni na zwrot | Płatność BLIK

Spółka MEWA Sp.z.o.o Spółka komandytowa

Jesteśmy polskim producentem ekskluzywnej bielizny dziennej i nocnej. Historia marek firmy sięga lat 60’, w których powstały słynne Zakłady Dziewiarskie Mewa w Biłgoraju.

Obecnie marki firmy MEWA są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych firm bieliźnianych w Polsce i Europie.

Oprócz działalności produkcyjnej świadczymy usługi projektowe i handlowe, a także zajmujemy się dystrybucją towarów obcych. Produkty własne  rozpoznawalne są pod markami:

  • MEWA lingerie® - obecna od lat na rynku i ciesząca się uznaniem wśród szerokiego grona odbiorców ceniona jest za elegancje i komfort, oryginalne wzornictwo, doskonały materiał;
  • VISTI® - przeznaczona dla pań młodych duchem, odważnych, ceniących swoją kobiecość i sex appeal, charakteryzująca się nowoczesnym wzornictwem łączącym w sobie zdrowy i naturalny jedwab wiskozowy,  oraz piękne hafty, koronki.
  • JAMES BRADLEY® - tworzona z myślą o mężczyznach ceniących sobie wygodę, wytrzymałość i styl, a także zdrowy styl życia.
  • LOOKat® - odzież dzienna o atrakcyjnym wzornictwie, przeznaczona dla kobiet nowoczesnych, lubiących bawić się modą. Będąca gwarancją produktów najwyższej jakości i najnowszych trendów obecnych na światowym rynku mody.
  • PAMELA® - marka z ponad 33 letnią tradycją w produkcji wyrobów pończoszniczych, w swojej ofercie posiada szeroki asortyment wyrobów o bogatej palecie kolorów: gładkie, wzorowane, żakardowe i  siateczkowe.


Kolekcje autorstwa znanych projektantów doceniane są na licznych krajowych i zagranicznych Targach Mody. Główne kierunki eksportu naszych wyrobów to Rosja, Francja, Niemcy, Czechy, Słowacja, Szwecja, a także Ukraina.


Niewątpliwym atutem firmy jest samodzielna produkcja dzianin z włókien pochodzenia naturalnego, z których powstaje nasza wyjątkowa i niezastąpiona bielizna. Specjalistyczny park maszyn pozwolił firmie na stworzenie unikatowej dzianiny – zwanej Vistex® – łączącej zalety jedwabiu i bawełny. Walory Vistexu jako niezmiernie delikatnej i miękkiej dzianiny to przede wszystkim :

 

  • Hypoalergiczność- dzięki naturalnym mechanizmom fizycznym i chemicznym eliminuje występowanie czynników sprzyjających rozwojowi bakterii i grzybów wywołujących alergie,
  • Relaksacyjność - zachowuje się wyjątkowo naturalnie, technologia dziania pozwala na swobodne układanie się i komponowanie do ciała ludzkiego bez sztucznych skrętów, skosów i zafalowań,
  • Higroskopijność – zdolność dzianiny do wchłaniania wilgoci 
  • Antystatyczność - dzianina z wiskozy nie elektryzuje się, dzięki czemu nie przyciąga, nie magazynuje alergizującego kurzu, co tym bardziej predestynuje ją do dzianin hypoalergicznych (dla alergików i dzieci) oraz na odzież medyczną,
  • Trwałość - jest podniesiona zastosowaniem włókien poliamidowych (PA) pełniącego rolę „nośnika - szkieletu” wiskozy oraz zwiększającego elastyczność dzianiny. Włókna nośnika (PA) wiskozy znajdują się wewnątrz struktury dzianiny i nie pozostają w styczności z ciałem użytkownika dzięki czemu dzianina w pełni zachowuje swoje naturalne, neutralne i przyjazne walory.

Jesteśmy jedynym producentem w Polsce, Europie i na Świecie wyrobów wykonanych z jedwabiu wiskozowego.

Więcej informacji o tej podbijającej zagraniczne rynki  dzianinie możecie Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej www.vistex.com.pl

 

Zapraszamy do przetestowania naszych wyrobów i przekonania się na własnej skórze o wyjątkowych właściwościach jedwabiu wiskozowego.