Koszulka męska Polo ZIP z kołnierzykiem zapinana
JAMES BRADLEY
- modna i wygodna koszulka z krótkim rękawem
- idealna zarówno do sportowych jak i codziennych stylizacji
- z kołnierzykiem
- zamek na dekolcie
- wykonana z jedwabiu wiskozowego VISTEX®
- wyprodukowana w Polsce
- ekologiczna dzianina
W magazynie
- SKU
- 86319
Opis / Koszulka męska Polo ZIP z kołnierzykiem zapinana
Koszulka polo z zamkiem POLO ZIP
Koszulka polo z zamkiem Polo Zip to oryginalna koszulka polo marki James Bradley. Dekolt zapinany na zamek to nasza zaleta naszej nowoczesnej polówki. Niewymuszona elegancja i swoboda ruchów to doskonałe połączenie dla każdego miłośnika aktywnego trybu życia.
Ekologiczny materiał
Wykonana z ekologicznego materiału, bezpiecznego nawet dla osób z problemami skórnymi ze względu na swoje właściwości hipoalergiczne. Dodatkowo jedwab wiskozowy, z którego została wykonana koszulka jest higroskopijny i termoaktywny. Materiał ten jest oddychający, przepuszczający powietrze i szybkoschnący.
Produkt wyprodukowany w Polsce
Produkt został wyprodukowany w Polsce. Kupując go wspierasz polska gospodarkę. Nasze produkty przed wysyłką pakujemy w eleganckie opakowanie, które może także służyć jako prezent.
Na każdą okazję
Zastanawiasz się co ubrać zamiast koszuli do sportowej marynarki, jednocześnie chcesz wyglądać modnie i wygodnie?
Odpowiedź jest bardzo prosta - koszulka Polo ZIP marki James Bradley. Dzięki temu, że została uszyta z jedwabiu wiskozowego świetnie poradzi sobie z odprowadzeniem nadmiaru wilgoci i ciepła.
Producent: MEWA Sp. z o.o., Sp. k.
Materiał: Jedwab Wiskozowy (100%
Jedwab wiskozowy składa się z 72% wiskozy i 28% poliamidu
Więcej informacji
Marka | JAMES BRADLEY |
---|---|
Materiał dominujący | Jedwab wiskozowy |
Typ rękawa | Krótki rękaw |
Cechy dodatkowe | Brak |
Wzór dominujący | Bez wzoru |
tabela rozmiarów JB

